Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

WARSZAWA, ZA DARMO 19-21 maja. Najlepsze bezpłatne imprezy weekendu [PRZEGLĄD]

esgie
Warszawski Dzień Zwierząt to wydarzenie skierowane do sympatyków czworonogów. Zostało stworzone właśnie z myślą o nich, o ich potrzebach, jak również ich podopiecznych. Organizatorem imprezy jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, nazywane „Paluchem”. 

Podczas tegorocznego wydarzenia zaplanowano mnóstwo atrakcji. Na pewno warto zainteresować się „Zwierzozagadką”. Pozwoli ona na sprawdzenie swojej wiedzy w zakresie miejskiej fauny, a dla najlepszych przygotowane będą nagrody. Ponadto, na miejscu będzie można porozmawiać z behawiorystami czy podziwiać pokazy psów pracujących w policji. Zainteresowani będą mogli również wziąć udział w warsztatach, na których dowiedzą się, jak powinni bawić się z psem oraz zapoznają się z podstawami posłuszeństwa i pierwszej pomocy. W wydarzeniu wezmą również udział goście specjalni – Aleksandra i Michał Makulscy, którzy opowiedzą, jak przygotować się do wyprawy w nieznane razem ze swoim pupilem. Imprezę poprowadzą Marzena Rogalska i Michał Olszański. Start o godz. 11:00. 

Tradycyjnie, podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt, na placu obecne będą także psy ze Schroniska na Paluchu. Na miejscu będzie można dowiedzieć się i zapytać o kwestie związane z adopcją czy wolontariatem, a także wykonać adresatkę dla swojego pupila czy otrzymać grę edukacyjną „Piesku, szukaj domu”.
Warszawski Dzień Zwierząt to wydarzenie skierowane do sympatyków czworonogów. Zostało stworzone właśnie z myślą o nich, o ich potrzebach, jak również ich podopiecznych. Organizatorem imprezy jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, nazywane „Paluchem”. Podczas tegorocznego wydarzenia zaplanowano mnóstwo atrakcji. Na pewno warto zainteresować się „Zwierzozagadką”. Pozwoli ona na sprawdzenie swojej wiedzy w zakresie miejskiej fauny, a dla najlepszych przygotowane będą nagrody. Ponadto, na miejscu będzie można porozmawiać z behawiorystami czy podziwiać pokazy psów pracujących w policji. Zainteresowani będą mogli również wziąć udział w warsztatach, na których dowiedzą się, jak powinni bawić się z psem oraz zapoznają się z podstawami posłuszeństwa i pierwszej pomocy. W wydarzeniu wezmą również udział goście specjalni – Aleksandra i Michał Makulscy, którzy opowiedzą, jak przygotować się do wyprawy w nieznane razem ze swoim pupilem. Imprezę poprowadzą Marzena Rogalska i Michał Olszański. Start o godz. 11:00. Tradycyjnie, podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt, na placu obecne będą także psy ze Schroniska na Paluchu. Na miejscu będzie można dowiedzieć się i zapytać o kwestie związane z adopcją czy wolontariatem, a także wykonać adresatkę dla swojego pupila czy otrzymać grę edukacyjną „Piesku, szukaj domu”. Szymon Starnawski
WARSZAWA, ZA DARMO 19-21 maja. Warszawa wcale nie jest drogim miastem. Rozrywkę na najwyższym poziomie można otrzymać zupełnie za darmo. Sprawdzamy, gdzie warto wybrać się w ten weekend na bezpłatne wydarzenia i imprezy w Warszawie. Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Wachowicz szaleje z piłą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na mazowieckie.naszemiasto.pl Nasze Miasto