Daniel Wrocławek założyciel Telewizji Warszawa stanie do walki na charytatywnej gali Biznes Boxing Polska

Materiał Informacyjny

W sobotę 19 maja Daniel Wrocławek założyciel sieci Telewizji Regionalnych stanie charytatywnie na ringu podczas gali Biznes Boxing Polska. Charytatywna Gala Biznes Boxing Polska odbędzie się w warszawskim budynku Torwaru. Na wydarzeniu w szranki staną polscy przedsiębiorcy, aktorzy i dziennikarze a cały dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz fundacji Między Ziemią a Niebem.

Udział w charytatywnej gali boksu jest ogromnym wyzwaniem. O ile zawodowi bokserzy narażają się na ciosy w zamian za korzyści finansowe i sławę, o tyle uczestnicy Biznes Boxing Polska wystawią się na nie po to, by pomóc najbardziej potrzebującym. Jednym z odważnych, który podniósł rękawicę, jest warszawski przedsiębiorca Daniel Wrocławek.

Daniel Wrocławek jest twórcą sieci telewizji franczyzowej, a partnerzy biznesowi określają się go mianem wizjonera. Jego unikatowe pomysły zostały docenione na kilku ważnych konkursach. Wrocławek zdobył dzięki temu między innymi Diament „Odkrycie Roku” i statuetkę „Sukces Roku”. Sztandarowym pomysłem Daniela Wrocławka jest Telewizja Warszawa, czyli informacyjno-rozrywkowa stacja telewizyjna, która z roku na rok zdobywa coraz więcej widzów. Daniel Wrocławek współpracuje z gwiazdami, realizuje coraz to nowe pomysły i osiąga coraz ambitniejsze cele, ale w tym wszystkim potrafi znaleźć czas na to, by zadbać o rzeczy najważniejsze – rodzinę, przyjaciół i ludzi potrzebujących.

Artysta – jak sam siebie określa – nie spoczywa na laurach. Mimo prężnego rozwoju swoich biznesów docenia potrzebę niesienia pomocy i angażuje się aktywnie w wiele akcji charytatywnych. Jednym z jego pomysłów było zorganizowanie „Dnia Marzeń” dla dzieci z kieleckich domów dziecka. Udział w gali jest kolejnym krokiem na drodze służenia innym.

_„Pieniądze to nie wszystko. Celem mojej telewizji jest być blisko ludzi. Rozwój zawodowy jest dla mnie bardzo ważny, ale liczy się też to, jak zapamiętają mnie inni, a ja chce zrobić coś, więcej niż tylko dostarczać ludziom rozrywki. Chcę móc kiedyś powiedzieć, że udało mi być dobrym człowiekiem. Ta walka jest jednym ze sposobów realizacji tego celu” _– mówi Wrocławek.

Transmisję z gali Biznes Boxing Polska będzie można obejrzeć na stronie http://www.telewizjawarszawa.pl/

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Dodaj ogłoszenie