Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? Już w ten weekend przyjdź na Dni Otwarte w Biurach Sprzedaży Nexity

Materiał informacyjny Nexity
Już w najbliższy piątek i sobotę, podczas Dni Otwartych Nexity, każda osoba zainteresowana kupnem nieruchomości mieszkaniowej będzie mogła zapoznać się z szeroką ofertą Nexity oraz skorzystać z licznych promocji!

Dni Otwarte organizowane w dniach 2-3 października w Biurach Sprzedaży Nexity, to doskonała okazja, aby bliżej zapoznać się z propozycjami inwestycji od dewelopera. Łącznie będzie można odwiedzić biura zlokalizowane w pięciu dzielnicach Warszawy: na Służewcu, Bemowie, Włochach, Pradze Północ oraz Ursusie. Zróżnicowana oferta mieszkań zaspokoi potrzeby zarówno kilkuosobowej rodziny, jak i singli. Każdy Klient, który zarezerwuje mieszkanie podczas Dni Otwartych otrzyma koszt umowy deweloperskiej u notariusza gratis oraz upominek – lokalizator do kluczy.

Mieszkanie od Nexity - inteligentne i urządzone za smakiem

Każdy kupujący mieszkanie może skorzystać z dodatkowych funkcjonalności. Jedną z nich jest Nexity Smart, czyli nowoczesny system sterowania domem, dzięki któremu możliwe będzie sterowanie pracą urządzeń RTV i AGD z dowolnego miejsca, wystarczy tylko połączenie z Internetem. Dla tych, którzy nie będą mieli czasu na samodzielne urządzenie mieszkania, świetnym rozwiązaniem będzie oferta Nexity Studio, w ramach której we współpracy z firmą projektową, stworzony został program aranżacji wnętrz i możliwość wykończenia w standardzie „pod klucz”.

Nexity zaprasza do Biur Sprzedaży:

  • Lifetown, ul. Kołbucka 6
  • Bemowo Line, ul. Batalionów Chłopskich 79
  • Golden Space – ul. Budki Szczęśliwickie 1
  • La Praga, ul. Radzymińska 10
  • Next Ursus, ul. Posag 7 Panien 18

Nexity to pierwszy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji, w Polsce działający od 2011 roku. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań, aby w jak największym stopniu uwzględnić potrzeby klientów i sprostać ich wymaganiom. Działalność Nexity obejmuje transakcje, zarządzanie, projektowanie, rozwój, zagospodarowanie przestrzeni, doradztwo oraz wszystkie usługi powiązane i jest nastawiona na obsługę i wsparcie klientów.

Dodaj ogłoszenie