Stara Słaboniowa i spiekładuchy. Wygraj książkę! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Ola GlegołaZaktualizowano 
<b>Stara Słaboniowa i spiekładuchy</b>. Wygraj książkę!
Stara Słaboniowa i spiekładuchy. Wygraj książkę! materiały prasowe
Wygraj książkę Stara Słaboniowa i spiekładuchy. Mamy dla Was 10 egzemplarzy.

Co trzeba zrobić, żeby dostać książkę "Stara Słaboniowa i spiekładuchy"?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Idealna książka na letnie popołudnie

Nagrody otrzymają autorzy 10 najciekawszych, najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 lipca do godz. 12.00. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto. Kliknij tutaj!

Imprezy dziś, jutro i w weekend. Sprawdź, co się dzieje w stolicy!

"Stara Słaboniowa i spiekładuchy" - o książce

W „Starej Słaboniowej i spiekładuchach” świat ludzi miesza się ze światem duchów rodem ze słowiańskiej mitologii i ludowych podań, ludzkie tajemnice i fantazje materializują się nieraz pod zaskakującymi i przeraźliwymi postaciami, a mała wieś gdzieś przy wschodniej granicy z niewiadomych przyczyn wciąż jest nękana przez siły nieczyste.

"Stara Słaboniowa i spiekładuchy" - o autorce

Joanna Łańcucka – urodzona w Skierniewicach, wychowana w małej wsi na wschodzie Polski. Z zawodu plastyczka realizująca się głównie w malarstwie olejnym. Z lubością zajmuje się czytaniem, pisaniem oraz haftem artystycznym. Obecnie mieszka i tworzy w Krakowie.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.07.25 21:14:50

A gdzie wyniki?

2013.07.15 13:43:10

Spiekładuchy przybywajcie do mej chałupy! Idealna książka - Harry Potter. Zawsze i wszędzie. Albo cała saga kryminałów o Alexie Crossie.

2013.07.15 11:24:26

Idealna książka na letnie popołudnie powinna być dosyć krótka żebyśmy mogli zapobiec "wciągnięcia w książkę" żeby nie stracić kontaktu z urokami beztroskiego życia w wakacje. Ale ogólnie patrząc na obecną pogodę to książki mogą mieć po kilka tomów! :D

2013.07.14 13:35:54

Myślę, że nie ma idealnej książki na letnie popołudnie. W moim przypadku książką, która towarzyszyła mi przy kilku ostatnich popołudniach była... książka kucharska :) Podczas kilkudniowego wypadu w rodzinne strony, razem z mamą upichciliśmy tyle pyszności, że aż głowa mała. Popołudnia z książką kucharską i moją mamą to dla mnie doskonałe połączenie i sposób na fajne spędzenie leniwego, letniego popołudnia.

2013.07.12 01:49:16

Idealna książka na letnie popołudnie to taka, która pochłania bez reszty, przy której czas płynie bardzo szybko bo wciąga i sprawia, że nie można się od niej oderwać.

Idealna książka potrafi zaskoczyć, czasem nauczyć, skłonić do myślenia i pokazać inne, nowe spojrzenie na otaczający nas świat.

Idealna książka to taka, do której można powrócić jeszcze raz i odkryć w niej coś nowego.

2013.07.12 00:33:31

Lekka fizycznie, aby łatwo było ją zataszczyć na plaże, ciężka gatunkowo, aby na dobre odciągneła uwagę od Gorszących Scen z Życia Plażowiczów, głośnej muzyki dudniącej z boomboxów, piasku sypanego prosto w oczy przez niesforne dzieciaki sąsiada z grajdoła obok, okraszona dowcipnymi dialogami, tak aby nasze niezrozumiałe dla otoczenia wybuchy śmiechu spowodowały odsunięcie się współtowarzyszy, tak że bez obaw będziemy mogli rozkoszować się dwoma metrami kwadratowymi ciepłego piaseczku i niezmąconą ciszą w czasie lektury ksiażki.

2013.07.10 10:03:53

Status idealnej posiada jedynie takie czytadło, które w wysmakowany sposób bawi się moim intelektem i moimi uczuciami. Potrafi wywołać jednocześnie smutek i radość, a także przyprawić o zawrót głowy. Podwyższa ciśnienie krwi i toczy ze mną psychologiczną bitwę...

2013.07.09 10:54:29

Lubie ksiazki w ktorych sporo sie dzieje!

A w zadnej znanej mi ksiazce nie ma wiecej bohaterow niz w ksiazce telefonicznej! ;)

Tam to sie dopiero bedzie dzialo!

2013.07.08 10:07:09

Książka na letnie popołudnie

musi mnie rozbawić cudnie!

W świat przenieść daleki

Gdy zamiast urlopu

wśród biurowego ukropu

siedzieć nam trzeba

dobra książka wybiega

w świat wyobraźni i magii

pełen pięknej fantazji.

2013.07.08 09:21:30

Idealna książka powinna być lekka jak kajzerka- lekkostrawna, poręczna i uniwersalna (dla każdego).

2013.07.07 20:45:39

Idealna książka na letnie popołudnie powinna mieć tematykę komediową! W letni czas dobrze jest mieć pod rękę lekturę, która zapewni nam dobry humor, rozśmieszając do łez i zachęcającą do aktywnego życia, czerpiąc z radość z jego uroków.

2013.07.07 18:49:44

lekka, przyjemna do browara albo drinka, niewymagająca, pobudzająca zmysły i fantazje..

2013.07.07 12:46:47

Idealna książka na letnie popołudnie, to coś lekkiego, miłego, odprężającego! Najlepiej ciekawie uknuta intryga, nie pozbawiona przy tym odrobiny humoru, ale też utrzymująca się na pewnym poziomie.

2013.07.07 11:42:54

Idealna książka na letnie popołudnie, to książka mrożąca krew w żyłach. Dla kontrastu doznań. Polecam książkę "Żona potwora" autorstwa E. Jaquesa. Powieść psychologiczna, trzymająca w napięciu, z zaskakującym zakończeniem. Wciąga na tyle że nawet upał nie odwraca uwagi od lektury.

2013.07.07 10:19:44

Idealna książka na letnie popołudnie, to książka o tematyce , którą lubię, która jest w mojej bajce. A lubię biografie i autobiografie słynnych ludzi : królów w szczególności angielskich, aktorów, malarzy, ludzi kultury naszego świata, po prostu chłonę tego rodzaju książki, jak zaczynam czytać to nic dla mnie nie istnieje. Tak, że mogę zrezygnować z czytania komedii na rzecz nowej książki o Henryku VIII czy Wojciechu Kossaku.